A Paks elvesztette az idény utolsó meccsét

A labdarúgó NB I 17. fordulójában a Fehérvár 3–0-ra legyőzte odahaza a listavezető Paksot, és ezzel pontszámban beérte a Ferencvárost. Ezúttal a Vidinek minden sikerült, a Paksnak semmi, de azért a csapat maradt az élen,

NB I
17. FORDULÓ
Fehérvár FC–Paksi FC 3–0 (Katona Mátyás 1., Kodro 20., 68.)
Székesfehérvár, Sóstói Stadion, 4078 néző. V: Bogár

Gyors gól az elején, majd egy tökéletes akció után jöhet a második, megnyugtató találat. Katona Mátyás az első, Kenan Kodro a 20. percben talált be – ezt követően a Paks játszott veszélyesebben, de csak egy „lécig” jutott Kovács Krisztián.
Bognár György a szünetben beküldte a pályára Böde Dánielt és Szappanos Pétert is (a 19 éves Simon Barnabás kezdett a vendégek kapujában, a gólokról nem tehetett).
Ihletett formában védett a fehérvári kapus, Tóth Balázs, majd ahogyan az lenni szokott, a kimaradt helyzetek után betalált a másik csapat. Kenan Kodro gólja el is döntötte a mérkőzést (3–0).