Nem lesz hiány Trabantokból, Wartburgokból, Barkasokból, Moszkvicsokból és Škodákból a június végi szászországi autós bulin. Harminchat évvel a német újraegyesítés után, persze pazar nyugati típusokkal is parádéznak majd büszke tulajdonosaik. Pláne, hogy Európa szívében sok százezer gurul belőlük. A sztár az öregecske VW Bogár, melyből több működik még Németországban és világszerte, mint például Trabikból, Kispolskikból, avagy 70-es, 80-as évekbeli Zsigulikból, Volgákból.
Szóval a forró nyár beköszöntével előkerülnek a garázsok mélyéről a „H”-rendszámos histórikus négykerekűek is. Ezek teszik ki a germán járműpark egy százalékát. A kedvenc az 1938-ban bemutatott KdF típus. Ennek sorozatgyártására csak a háború után került sor… Anno már Volkswagen Käfer emblémával. A zárt kasznis és nyitott változatokból 40 ezret tartanak nyilván az NSZK-ban, főleg a nyugati tartományokban. Ám ennél valójában több futhat belőlük, ám nem oldtimer rendszámmal…
