2024. szeptember 22. (vasárnap) 00:44

Marozsán – Irány a top-10

A Miamiban zajló ATP 1000-es torna férfi egyes negyeddöntőjében Marozsán Fábián vereséget szenvedett a világranglista ötödik helyén álló Alexander Zverev ellen. A német világklasszis a meccset követően elismerően nyilatkozott 24 esztendős magyar ellenfeléről.Az eddig bravúrt bravúrra halmozó Marozsán Fábián a világranglista-5. Alexander Zverevvel került szembe a negyeddöntőben. A magyar teniszező remekül játszott, de így sem bírt az ellenállhatatlan formában lévő ellenfelével, aki két szettben, 6:3, 7:5-re győzött. Az elismerés azonban nem maradt el…
„Ma láthattuk, hogy Fábián milyen fantasztikusan üt az alapvonalról, és a legjobbakat is keményen megdolgoztatja. Ha úgy játszik a folytatásban, mint ma a második szettben, akkor hamarosan ő is odaérhet a top 10-be” – nyilatkozta a győzelmét követően Zverev.